
Ontdek meer over cochleaire implantatie én de mogelijkheden van Cochlear
Wilt u meer informatie over de mogelijkheden als hoorapparaten alleen niet meer volstaan?
Bent u benieuwd naar cochleaire implantatie, de keuzemogelijkheden, randapparatuur en technische achtergronden? Meld u aan voor een van onze informatiebijeenkomsten of maak een afspraak voor een persoonlijk gesprek!
Gedurende deze uitdagende tijden staat uw gezondheid en de gezondheid van onze medewerkers voorop. Op locatie zijn de nodige maatregelen getroffen om onze informatiebijeenkomsten, in een klein gezelschap, weer mogelijk te maken. Via deze weg heten wij u graag weer van harte welkom bij een van onze informatiebijeenkomsten.
U wordt verwelkomd door een ervaringsdeskundige die een CI draagt en een audiologisch specialist van Cochlear. Bij hen kunt u met alle vragen terecht.
De ervaringsdeskundige vertelt over zijn/haar ervaringen met betrekking tot het CI-traject, operatie, revalidatie en hoe het is om met een CI te leven. De audiologisch specialist zal vertellen over de werking van het gehoor, de werking van CI, combinatie met een hoortoestel, sparen van restgehoor, gebruik van hulpapparatuur, verschillende keuzemogelijkheden etc.
Data najaar 2020
We maken een onderscheid tussen kennismakende en verdiepende informatiebijeenkomsten:
Kennismakende bijeenkomsten – voor algemene informatie over cochleaire implantatie
7 oktober 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
11 november 2020 13:30 – 16:00 uur | Maastricht – Registreer u hier!
18 november 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
Verdiepende bijeenkomsten – voor specifieke technische vragen, het gebruik van accessoires en/of als u toe bent aan de keuze van een geluidsprocessor
9 september 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
23 september 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
21 oktober 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
4 november 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
2 december 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
16 december 2020 13:00 – 15:30 uur | Utrecht – Registreer u hier!
De locatie is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en met de auto. Op locatie zijn ringleiding en een schrijftolk aanwezig. Deelname is kostenloos en u mag uiteraard iemand (uit hetzelfde huishouden) meenemen.
Aanmelden is noodzakelijk vanwege een zeer beperkt aantal plaatsen.
Na aanmelding ontvangt u een bevestigingsmail en de nodige praktische informatie. Indien u die mail niet binnen enkele minuten hebt ontvangen, controleer dan uw spamfilter of de map Ongewenste e-mailberichten.
Heeft u vragen over de bijeenkomsten of wilt u graag een afspraak maken voor een persoonlijk gesprek? Neem contact op via rvanesch@cochlear.com, of telefonisch/ via een berichtje op 0615962328.
Meer weten over cochleaire implantatie?
Surf naar www.HoorMeer.nl en vraag een gratis informatiepakket aan.
Reacties
Ik kan iedereen een CI aanbevelen , ik heb nu 12 jaar een CI en vind het fantastisch ,
Ik had 2 hoortoestellen , en ben Zelf gaan informeren of ik in aanmerking kwam voor een CI
Nu kan ik weer goed deelnemen aan gesprekken ,weer goed telefoneren telefoneren , ik hoor de vogels weer fluiten !
zou heel graag 2 CI willen , maar helaas ! Mijn leeftijd is72 jaar,