

Bent u op zoek naar informatie over een cochleair implantaat (CI) voor uzelf of voor uw kind en vraagt u zich af hoe het is om te horen met een CI? Bent u benieuwd wat de unieke samenwerking tussen een CI en een hoortoestel van Phonak en Advanced Bionics kan bieden?
Donderdagavond 22 december 2022 van 19.00 uur tot 21.00 uur.
Overweegt u een cochleair implantaat voor uw kind en wilt u graag aanwezig zijn op een online CI-informatiebijeenkomst gericht op ouders, meldt u dan aan. Geef bij uw aanmelding kort aan wat uw achte grond is en of u specifieke vragen heeft waar we rekening mee kunnen houden. Aanmelden kan op de evenementenkalender of door het sturen van een mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging per e-mail en informatie over uw online deelname.
Het betreft een online bijeenkomst via Teams.
Tijdens de ONLINE CI-informatiebijeenkomst legt een logopedist en audioloog uit hoe een CI precies werkt en wat de unieke kenmerken zijn van Advanced Bionics. We gaan specifiek in op de Sky CI M processor die specifiek voor kinderen werd ontwikkeld samen met Phonak. Er is ook aandacht voor de kenmerken van het implantaat zoals de mogelijkheid om zorgeloos een MRI-scan te kunnen ondergaan. Draadloze connectiviteit krijgt bijzondere aandacht omdat kinderen niet alleen op school, maar ook thuis graag naar muziek luisteren, filmpjes kijken en gamen. Ook is er specifiek aandacht voor de revalidatie met een CI en de tools die AB hiervoor ter beschikking stelt. Tot slot is het mogelijk om achteraf in contact te worden gebracht met verschillende ouders van kinderen met een CI die iets kunnen vertellen over wat hun CI voor hun kind en hun gezin betekent. Er is aan het einde van de bijeenkomst gelegenheid voor het stellen van vragen. Na de bijeenkomst kan er altijd nog individueel contact worden opgenomen voor meer informatie over de (on)mogelijkheden van een CI al dan niet in combinatie met het unieke,
samenwerkende bimodale hoortoestel van Phonak en AB, nl. de Sky Link M.
Schikt deze datum u niet? Stuur dan een e-mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com, dan kijken we naar de mogelijkheid voor een andere datum of een één-op-één-gesprek. Dit kan ook online!
Heeft u vragen over deze bijeenkomsten? Laat het ons weten! Neem dan contact op met AdvancedBionics via +31 (0) 88 – 600 88 30 of Info.Benelux@AdvancedBionics.com.