

Dinsdagavond 31 januari 2023 ONLINE van 19.00 uur tot 21.00 uur
Het betreft een online bijeenkomst via Zoom.
Deze bijeenkomst zal door middel van een online schrijftolk worden ondertiteld.
Overweeg je een cochleair implantaat voor jezelf of je kind en wil je graag aanwezig zijn op deze online CI-informatiebijeenkomst, meld je dan aan om verzekerd te zijn van een plek. Geef bij je aanmelding kort aan wat je achtergrond is en waarom je wil deelnemen aan deze bijeenkomst. Aanmelden kan via het aanmeldingsformulier bij elk gepland evenement op de Evenementenkalender van AB of door het sturen van een mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com.
Het is mogelijk om van te voren een proefsessie af te spreken waarin je kennis kunt maken met online vergaderen.
Tijdens deze online CI-informatiebijeenkomst legt een logopedist en audioloog uit hoe een CI precies werkt en wat de unieke kenmerken zijn van Advanced Bionics, zoals de mogelijkheden omtrent draadloze accessoires en de samenwerking met een hoortoestel op het andere oor voor unieke oor-tot-oor-communicatie. Ook is er specifiek aandacht voor de revalidatie met een CI. Daarnaast is het mogelijk om in contact te worden gebracht met verschillende CI-dragers die iets kunnen vertellen over wat hun CI voor hem/haar betekent en hoe het is om met een CI (en een hoortoestel) te horen.
Gedurende de presentatie is er gelegenheid voor het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen via de chatfunctie. Als hier behoefte aan is, kan er altijd nog individueel contact worden opgenomen voor meer informatie over de (on)mogelijkheden van een CI, al dan niet in combinatie met het unieke bimodale hoortoestel van Phonak en AB.
Wanneer jij of je kind slechthorend is en hoortoestellen niet voldoende meer helpen, kun je of je kind in aanmerking komen voor een CI. Een CI kun je niet eerst uitproberen zoals een hoortoestel. Je maakt een keuze voor iets wat je nog niet kent en waar je naderhand niet op terug kunt komen. Zo’n beslissing maak je natuurlijk niet zomaar. Daarom is het belangrijk om te weten hoe een CI precies werkt en wat je kunt verwachten, op basis van ervaringen van CI-dragers. Kun je bijvoorbeeld beter deelnemen aan gesprekken en weer genieten van muziek of geluiden die je vroeger hoorde?
Bimodale Hooroplossing van Advanced Bionics en Phonak
De Marvel bimodale hooroplossing van AB en Phonak is de enige combinatie van een CI en hoortoestel die volledig samenwerken en communiceren met elkaar. Deze oplossing bestaat uit de Naída CI M90 spraakprocessor en het Naída Link M hoortoestel. Doordat ze hetzelfde platform gebruiken, kunnen zij met elkaar communiceren; een voordeel dat geen enkele andere combinatie van een hoortoestel en cochleair implantaat kan bieden.
Schikt deze datum niet? Stuur dan een e-mail naar Info.Benelux@AdvancedBionics.com, dan kijken we naar de mogelijkheid voor een andere datum of een één-op-één-gesprek.
Heb je vragen over de bijeenkomsten? Laat het ons weten! Neem contact op met Advanced Bionics via +31 (0) 88 – 600 88 30 of Info.Benelux@AdvancedBionics.com.