

Over het IJ in Amsterdam organiseert het hele jaar door avontuurlijke kunstvoorstellingen die gaan over stedelijke thema’s. In juli vindt jaarlijks het Over het IJ Festival plaats. Tien dagen lang kun je genieten van nieuwe en gevestigde theatermakers op de NDSM-werf, aan de oevers van het IJ en op andere locaties in Amsterdam-Noord. Van 15 tot en met 17 juli worden veel voorstellingen vertaald door schrijftolken en tolken NGT.
Bij deze voorstellingen is er een schrijftolk of een tolk NGT aanwezig. Klik op de link om meer te lezen.
16.00 Out of Order. Een voorstelling ‘Under Construction’ van Theater DeGasten i.s.m. Movementalist
19.00 Godenzonen van Robbie Wallin & Luan Buleshka
19.30 The Promised Land van YoungGangsters
21.00 Citizen K. van Sadettin K in samenwerking met Het Nationale Theater
21.30 GRACE van Ada Ozdogan / Theater RAST
14.30 Constructie van een wildernis van Salomé Mooij / SoAP Maastricht
16.00 Godenzonen van Robbie Wallin & Luan Buleshka
16.30 Willy Kristus Erlöser
20.00 Gebarencafé, gratis toegankelijk
14.30 Constructie van een wildernis van Salomé Mooij / SoAP Maastricht
15.00 Istanbul, bericht van de andere kant van Michaël Bloos & Lucas Kramer / Stichting Nieuwe Helden
15.00 Zandhoop van Sia Cyrroes
16.00 60% Banaan van Monki / TENT & Over het IJ
18.00 Zandhoop van Sia Cyrroes
20.00 A garden of heavenly delights van Luit Bakker / Stichting Likeminds
Naast dit weekend zijn er nog meer voorstellingen die je kunt bezoeken tijdens Over het IJ. Kijk op deze webpagina en vink bij toegankelijkheid doof/ slechthorend aan.
Bekijk hier de FAQ-pagina en de extra informatie over Toegankelijkheid. Of mail naar de toegankelijkheidscoördinator via info@overhetij.nl. Voor vragen over een locatie of voorstelling naar de kassa: kassa@overhetij.nl.