
Vacature: vrijwilliger naamgebaren.nl
Deze vacature is inmiddels verlopen
Naamgebaren.nl is op zoek naar iemand die ingestuurde gebarenfilmpjes kan bekijken en de website wil promoten op bijeenkomsten. Heb jij wat vrije tijd over en wil je meewerken aan de nieuwe en unieke website van www.naamgebaren.nl? Neem dan contact op via info@naamgebaren.nl
Waarom naamgebaren.nl
De website naamgebaren is gemaakt omdat een naamgebaar net zo goed bij je past als je gesproken of geschreven naam. Je naam wordt bij je geboorte vastgelegd bij de burgerlijke stand. Je naamgebaar leg je vast op www.naamgebaren.nl. Bovendien kun je op naamgebaren.nl het naamgebaar van andere mensen opzoeken, wat de communicaite makkelijker maakt.
Filmpjes goedkeuren
Alle filmpjes die op naamgebaren.nl worden geplaatst worden eerst bekeken. Dit om te voorkomen dat iemand een gek filmpje op de website plaatst. De vrijwilliger bekijkt de filmpjes en stuurt de afzender een standaard mail om te laten weten dat het filmpje op www.naamgebaren.nl geplaatst is. Of een mail om te laten weten waarom het niet geplaatst wordt, bijvoorbeeld omdat het gebaar niet goed te zien is.
Promoten op bijeenkomsten
Naast het bekijken van de filmpjes, vragen we ook of je naamgebaren.nl wilt promoten op beurzen en bijeenkomsten. Dat houdt in dat je daar kaarten uitdeelt en naamgebarenfilmpjes maakt van mensen en die op YouTube plaatst.
Meer weten?
Lijkt je dit leuk werk, neem dan contact op via info@naamgebaren.nl. Natuurlijk word je goed ingewerkt.
Naamgebaren.nl is gemaakt door GGMD voor Doven en Slechthorenden.
GGMD vindt een website als naamgebaren.nl belangrijk omdat het de communicatie tussen mensen makkelijker maakt.
Wil je meer weten over GGMD? Kijk dan op www.ggmd.nl
Reacties