Het Baha- en Osia-systeem zijn ontwikkeld voor mensen met een geleidingsverlies (tot 65 dB). Men spreekt van een geleidingsverlies wanneer het geluid het slakkenhuis niet meer goed kan bereiken. Typische oorzaken van een geleidingsverlies zijn een chronische middenoorontsteking, een afwezige oorschelp of gehoorgang (atresie) of verbening van de gehoorbeentjes (otosclerose). Daarnaast kan het systeem ook een oplossing bieden voor mensen met een eenzijdige doofheid.
Tijdens de informatiebijeenkomst word je verwelkomd door een ervaringsdeskundige die een Baha- of Osia-geluidsprocessor draagt en door een audiologisch specialist van Cochlear. Bij hen kun je terecht met al je vragen.
De ervaringsdeskundige deelt zijn of haar ervaringen met het beengeleidingstraject, de operatie, revalidatie en het dagelijks horen via beengeleiding. De audiologisch specialist legt de werking van het gehoor uit, bespreekt de werking van beengeleidingsimplantaten, het gebruik van hoortoestellen, randapparatuur en de verschillende keuzemogelijkheden.
Tijdens de bijeenkomsten kunt u gebruik maken van de automatische ondertiteling.
Online informatiebijeenkomst:
Een overzicht van alle bijeenkomsten vind je ook op cochlear.com/nl/evenementen
Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail en de nodige praktische informatie. Indien je die mail niet binnen enkele minuten hebt ontvangen, controleer dan je spambox of de map met ongewenste e-mailberichten.
Heb je vragen over de bijeenkomst? Of schikt de datum niet en wil je graag een afspraak maken voor een persoonlijk gesprek? Neem contact op via hoormeer@cochlear.com of telefonisch (met Jolien) via +32 471 631 750.
Ga naar cochlear.nl en vraag een gratis informatiepakket aan.