Zoë en Silos gaan op zoek naar een mysterieuze schat in de Amerikaanse rotswoestijn, geïnspireerd door de Sonora- en Mojavewoestijnen. Onderweg ontmoeten ze verschillende dierlijke woestijnbewoners die hen helpen op hun zoektocht.
De musical speelt zich af in de pas verbouwde Desert, waar nieuwe dierverblijven én nieuwe diersoorten te bewonderen zijn.
De voorstelling duurt ongeveer 25 minuten en is dagelijks om 11.00, 12.00, 13.30, 14.30 en 15.30 uur te zien in het Auditorium van het Safari Meeting Centre. Na afloop is er een meet & greet met Zoë en Silos in het Safari Restaurant.
Burgers’ Zoo zorgt ervoor dat de musical ook toegankelijk is voor doven en slechthorenden. Op 23 juli en 8 augustus vertaalt een tolk Nederlandse Gebarentaal alle voorstellingen van die dag.
De musical is inbegrepen bij de entreeprijs van Burgers’ Zoo en gratis voor abonnementhouders. Kijk voor meer informatie op de website: www.burgerszoo.nl/overig/desert-musical.