

Het Nationale Theater (HNT) in Den Haag vindt dat een beperking geen belemmering hoeft te zijn om naar het theater te komen. Om voorstellingen toegankelijk te maken voor doven en slechthorenden zetten ze tolken Nederlandse Gebarentaal en schrijftolken in. Alles over HNTonbeperkt vind je op www.hnt.nl/onbeperkt. Lees ook ons interview met Willemijn van HNTonbeperkt.
In de vier boeken Herfst, Winter, Lente en Zomer combineert Ali Smith grote maatschappelijke veranderingen met persoonlijke verhalen. Regisseur Eric de Vroedt brengt haar poëtische taal tot leven in een volledig verzorgde theaterervaring. Je volgt in totaal zeventien eigenzinnige personages die elkaar totaal onverwacht ontmoeten en elkaars leven voor altijd veranderen. Een reis die begint bij het sterfbed van een 104-jarige songwriter en eindigt bij een radicaal-rechtse scholier met een fascinatie voor Albert Einstein.
Op zaterdag 15 november is deze voorstelling te zien met een schrijftolk, die alles wat er gezegd wordt uittypt.
Dit is een relaxed performance, wat betekent dat bezoekers de zaal mogen verlaten wanneer ze overprikkeld zijn en daarna weer terug mogen komen.
Meer lezen over De seizoenen doe je op de website van HNT. Of koop direct je kaarten!
Foto: Bart Grietens