Hoortoestel: in het basispakket maar met 25% eigen bijdrage?
Nieuws
Bijeenkomsten over tinnitus (oorsuizen)
Ik hoor wat jij niet hoort; 24 uur per dag herrie in je hoofd
Op donderdagavond 12 mei 2011 en maandagavond 16 mei 2011 organiseert de NVVS (Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden) bijeenkomsten over tinnitus (oorsuizen).
Iemand met tinnitus hoort voordurend geluiden in het hoofd. Dat kan variëren van een zachte ruis tot een harde piep. Tijdens de bijeenkomst wordt er ingegaan op de oorzaken, behandelmethodes en vertelt men uit eigen ervaring. Daarnaast worden adviezen gegeven over het omgaan met tinnitus, wanneer medische behandeling niet mogelijk is.
Donderdagavond 12 mei 2011
i.s.m. het Flevoziekenhuis in Almere
De bijeenkomst wordt gehouden in het Auditorium van het Flevoziekenhuis Almere, Hospitaalweg 1, 1315 RA Almere. De zaal gaat om 19.30 uur open. Start van de bijeenkomst om 20.00 uur. Sprekers: de heer K. de Vries (ervaringsdeskundige NVVS), de heer dr. M. Oei (kno-arts Flevoziekenhuis) en mevrouw M. Scharloo (audioloog Kentalis AC). De bijeenkomst is toegankelijk voor mensen met tinnitus, partners en familieleden.
Maandagavond 16 mei 2011
i.s.m. het Medisch Centrum Alkmaar
De bijeenkomst wordt gehouden in de Pieter van Foreestzaal van het Medisch Centrum Alkmaar, Wilhelminalaan 12, 1815 JD Alkmaar. De zaal gaat om 19.30 uur open. Start van de bijeenkomst om 20.00 uur. Sprekers: de heer K. de Vries (ervaringsdeskundige NVVS) en de heer dr. P.A. Nieuwmeyer (kno-arts MCA). De bijeenkomst is toegankelijk voor mensen met tinnitus, partners en familieleden.
Aanmelden
Toegang alleen na aanmelding bij de NVVS via e-mail n.vandalen@nvvs.nl of telefoonnummer (030) 635 40 07. De entree bedraagt
€ 3,- per persoon. NVVS-leden hebben gratis toegang. Een schrijftolk en ringleiding zijn aanwezig.
Meer informatie over tinnitus op www.nvvs.nl/tinnitus
De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden (NVVS) is dé belangenvereniging voor slechthorenden. De NVVS wil dat mensen met een hoorprobleem optimaal functioneren in de samenleving.
Meer nieuws
Datum: 21-05
Stichting Zo Hoort het viert lustrum in Dolfinarium
Datum: 20-05
De Verbinding redt bedrijf van faillissement
Datum: 16-05
Informatiebijeenkomst: Controle over Tinnitus
Hoorbeleving
Theatertour
Gezond gehoor
Het eerste tijdschrift in Nederland over geluid, gehoor en gehoorproblemen.































